Natalia & Paweł / Ślub HumanistycznyChata Nad Sztolnią

ślubny napis

napis love

 

Ślub Plenerowy

Z Natalią i Pawłem zdążyłem się poznać bardziej na sesji narzeczeńskiej, dlatego jadąc na miejsce ich ślubu- do magicznej Chaty nad Sztolnią w pobliżu Świdnicy, wiedziałem że będzie pięknie. Nie wiedziałem tylko jak bardzo…Zaczęło się od wzruszającej plenerowej ceremonii ślubu humanistycznego (jeśli nie wiecie jeszcze co to, to na końcu rego reportażu napisałem o tym kilka słów;). Własne przysięgi, dużo uśmiechów, czułości, historia Natalii i Pawła, o tym jak się poznali i jak się pokochali- Prawdziwa, szczera. A wszystko to w słoneczny dzień i gdzieś w tle majaczące się malownicze wzniesienia, tuż obok Chaty nad Sztolnią, gdzie odbyło się wesele. Napisałbym może jeszcze o tym, że Nalię prowadzili do ślubu obaj Ojcowie (ten biologiczny i ten nowy;), o tym że poleciała niejedna łza, ale zamiast opisywania tego ci się wydarzyło chciałbym się z Wami podzielić pewną myślą.

Będzie trochę prywaty;).

Otóż są na świecie tacy ludzie, którzy zarażają wszystkich swoim uśmiechem. Ludzie w ich otorzeniu stają się jakby trochę bardziej szczęśliwi, trochę bardziej uśmiechnięci i dużo bardziej naturalni. Taka właśnie jest Natalia, a przy niej taki również stał się Paweł. Jako trochę cynik i człek twardo stąpający po ziemi rzadko piszę takie rzeczy, ale nie mam innego wytłumaczenia dla tego co widziałem. Stuprocentowa szczerość i życzliwość wszystkich gości, ani jednego sztucznego uśmiechu, czy gestu. Zaraz po pierwszym tańcu zaczęło się radosne szaleństwo, a ja biegałem z aparatem by uszczknąć trochę tego szczęścia i zatrzymać je na dłużej. To była ogromna przyjemność uczestniczyć w tym ślubie i w tym weselu…Gdzieś to chyba we mnie zostanie na dłużej i właśnie dzięki takim chwilom moja przygoda z fotografią rozpoczęta kilkanaście lat temu – przerodziła się w pasję.

Jeszcze jedno – miałem ogromny problem żeby wybrać zdjęcia do tego wpisu;) wydaje mi się że mógłbym robić drugi taki sam wybierając inne kadry;). Zdradzę też, że na tym ślubie powstało jedno z moich ulubionych zdjęć jakie kiedykolwiek zrobiłem;) i to jest o dziwo zdjęcie bez Panny Młodej!:O. Więcej nic nie podpowiem bo będzie za łatwo!

miejsce ślubu i wesela: