Honorata & Tomek / wesele w plenerzeStrzecha przy Karczmie Miłocin

Ależ niespodzianką dla mnie był ten ślub! Wiedziałem tylko że będzie niestandardowo, w plenerze, kameralnie. Choć zwykle umawiam się z moimi parami na spotkanie , gdzie przy filiżance kawy omawiamy wszelkie możliwe sprawy związane z organizacją wesela, to tym razem było to niemożliwe. Na szczęście Honorata z Tomkiem postanowili zaufać mi i bez tego;). Zatem jadę sobie z lekkim stresem  (mam tak przy każdym ślubie) na przygotowania nie do końca wiedząc czego się spodziewać,  nie wiedząc nawet jak wygląda Para Młoda! (tak wiem to rzadkość w dzisiejszych czasach). Na wejściu witają mnie koty, oraz Oni – naturalni, piękni, zakochani. Potem zauważam niesamowitą ozdobę na włosy Honoraty i wspaniałą suknię ślubną od Agnieszki Światły. Wiem że będzie pięknie, łapię za aparat i starając się złapać jak najwięcej wszechobecnego luzu i uśmiechów, a w duchu cieszę się jak dziecko że tutaj jestem.

Kameralne Wesele pod strzechą / Karczma Miłocin

Po pełnym emocji ślubie we Wrocławskim Urzędzie Stanu Cywilnego – kolejny punkt na mapie weselnej – zajechałem pod wiatę ze strzechą znajdującą się tuż obok sali weselnej przy Karczmie Miłocin. Wokół stawy, tereny zielone, pomost i przepiękne dekoracje stworzone przez organizatorkę całego zamieszania – Agnieszkę. Wszystkich pieczołowicie przygotowanych detali Wam nie pokażę w tym reportażu, bo zabrakłoby miejsca na zdjęcia ze ślubu;).

Nie taki slow wedding

Zaczęło się jak w amerykańskich filmach, toasty, wino, grill, pyszne i pięknie podane jedzenie. Słońce dawało czadu i nie mogłem go nie wykorzystać do krótkiej sesji. Jak wróciliśmy upał zmalał, zrobiło się ciemniej, zapłonęły świece. No i chyba od tego płonącego ognia na parkiecie zaczęło się istne szaleństwo. Dalej już nie będę pisał – zobaczcie sami, było intenstywnie, wzruszająco i prawdziwie.

miejsce: Strzecha przy Karczmie Miłocin
organizacja Wesela: Haneia – Organizacja Ślubów, Wesel i Przyjęć
suknia ślubna: Agnieszka Światły
muzyka: Dj Zalew
makeup: Monika Wielgus
diadem: Zięba Projekt